אודות החברה

קריסטל עורכי דין ונוטריונים הוא משרד בוטיק, המתמחה בתחום הנדל"ן על רבדיו השונים. המשרד הוקם בשנת 1980, ועוסק בתחום 38 שנים, אשר במהלכן צבר ידע עשיר וניסיון רחב היקף בדיני מקרקעין, תכנון ובנייה, ייזום פרויקטים וביצוע עסקות מורכבות במקרקעין, התחדשות עירונית, ליטיגציה, משפט מנהלי, אזרחי ומסחרי, השקעות נדל"ן בחו"ל ועוד.
השילוב הנכון בין היכולות המקצועיות של צוות המשרד, המגובות בחשיבה אסטרטגית, הבנה מעמיקה ויצירתיות פורצת גבולות, מבטיח פתרונות יעילים, הסרת חסמים, ומימוש מקסימאלי של הזדמנויות אשר באים לידי ביטוי בהשגת תוצאות מעל ומעבר למצופה.


תחומי העיסוק העיקריים שלנו:

מקרקעין / מכר ורכישת קרקעות ונכסים, ליווי מלא של פרוייקטים, עסקאות שכירות, חכירה, קומבינציה, אופציות, קבוצות רכישה, מיזמים ושיתופי פעולה מסחריים, התחדשות עירונית, מימון, הסכמים לביצוע עבודות קבלניות, הסכמי שיתוף, איחוד וחלוקה ופירוק, ניהול חברות משכנות, מיסוי, הפקעות, תביעות ועוד. בנוסף לניהול התהליך המשפטי, בתחום המקרקעין משרדנו מספק ייעוץ במכלול היבטי הפרויקט, כגון: מימון, הליכי השבחה וניצול הזדמנויות עסקיות בתחום המקרקעין באופן מיטבי.

תכנון ובניה / ליווי תוכניות ופרויקטים מורכבים, ייצוג והופעה בפני מוסדות תכנון ובתי משפט, טיפול בהתנגדויות מורכבות, ייזום, הליכי רישוי, בקשות להקלות ושימושים חורגים, הפקעות, היטלי השבחה, תביעות פיצויים ועוד. משרדנו מצליח פעם אחר פעם לבדל עצמו ולהוביל בתחום, על ידי היכרות מעמיקה של תהליכים, הצגת מצויינות משפטית והובלה של תקדימים אשר מיטיבים עם לקוחותינו ומאפשרים להם לצלוח תהליכים והליכים מורכבים.

התחדשות עירונית / ייצוג, ליווי אישי ומתן פתרונות ליזמים ודיירים שיבטיחו את האינטרס שלהם בבצוע עסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי, כולל: גיבוש המתווה והמסגרת ההסכמית, קידום הליכי אישור התוכנית במוסדות התכנון וביצוע הפרויקט. שוק זה נחשב לאחד הרוויים בתחום הנדל״ן ולכן משרדנו מספק גישה ייחודית אשר מותאמת לכל לקוח ומשתנה על סמך נתוני הפרויקט הסביבה והמסגרת התכנונית. כל זאת על מנת להבטיח ניצול הטבות מקסימלי והבאת הפרויקט לכדי מימוש מיטבי.

השקעות נדל"ן בחו"ל / הקמה וליווי של מיזמים משותפים, ליווי יזמים וקבוצות משקיעים, הקמת קרנות להשקעה, ליווי רכישת מקרקעין בחו"ל, ניהול יועצים מקומיים, ייזום, תכנון, מימון והקמת פרויקטים, מתן שירותי נאמנות ועוד. למשרד יתרון משמעותי על פירמות אחרות בשוק על סמך ניסיונו לאורך השנים. ניסיון זה בא לידי ביטוי בחיסכון בזמן, פתרון בעיות ומניעתן תוך ייעול כולל של תהליכים אשר עוזרים ללקוח בכל היבט לאורך התהליך.

ליטיגציה / ייצוג והופעות שוטפות בתחומי משפט שונים בפני כל הערכאות ומוסדות התכנון, ייצוג בעתירות מנהליות בבתי המשפט המחוזיים, בית המשפט העליון ובית המשפט הגבוה לצדק ומתן שירותי בוררות בסכסוכים משפטיים בתחום הנדל"ן. אנו מקפידים על ניתוח מעמיק ואיכותי של כל תיק.

משפט מנהלי, אזרחי ומסחרי / סיוע, ליווי וטיפול שוטף בהקמת מיזמים משותפים, ליווי מכרזים, ניהול פרויקטים, חוזים, התקשרויות עסקיות, ייצוג בסכסוכים אזרחיים ועוד. משרדנו מספק פתרונות שלמים אשר לוקחים בחשבון את כל רבדי התהליך ומנטרלים חסמים פוטנציאלים לפני שאלו עולים.


אנו חורטים על דגלנו לפעול כגוף איכותי ויעיל המעניק טיפול מקצועי והגון כלפי הלקוחות, מוסדות התכנון, המערכת הציבורית ובתי המשפט. על פי תפיסת העולם שלנו אין מדובר רק בהשקפת עולם ערכית, אלא גם באינטרס של לקוחותינו לטווח הארוך.

המשרד דוגל במתן שירות אישי לכל לקוח, ללא שימוש בתבניות. כל תיק, עסקה, פרויקט ולקוח זוכה ליחס אישי ופתרונות אשר עונים לצרכיו.